Тема: Ентузіастка в панчохах демонструє вміст своїх трусиків і ліфчика.
 дівчата в колготках брюнетки : Адаптація

Всі ми звикли до існуючого порядку речей. До того що, наприклад, у людини дві руки і дві ноги, голова, тулуб. І до того що, людина, оснащена цицьками і піською з великою часткою вірогідності є жінкою (самкою), яка у свою чергу претендує на єбабельність… Все так. Але припустимо, що одного прекрасного дня все зміниться. Тітки не перестануть існувати, але придбають абсолютно іншу форму, вигляд. Перетворяться, наприклад, в желеподібні кулі метрового діаметру з декількома отворами для вживання їжі, виділення і злягання. (Втім, подібність таких куль існує при поточному стані речей, їх порою можна зустріти в Макдональдсі або інших забігайлівках. Біохімія куль адаптована для переробки в гній надлишку білкових поєднань планети, зазвичай їх пропонують у вигляді так званих швидких сніданків\ обідів. )Тим не менше, припустимо вищезазначена трансформація все ж відбудеться, тітка у свому поточному вигляді перестане існувати, поступившись місцем чомусь неймовірному. Як швидко наші сексуальні апетити адаптуються до подібних колізій? Думаю, що досить швидко…інакше виникає нерозв’язна дилема «а шо робити?», відповіді на яку немає, тому доведеться єбати кулі…нікуди від цього не подінешся..
Дівчина на фото ніяким чином не відноситься до предмету даного роздуму. Втім, щось, що натякає на трансформації в ній таки є, що ж? Ах, це її ріжки, гм. Проте слід зазначити, що вони зовсім не зменшують її єбабельність, швидше, навіть збільшують…

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (11 оцінок, середня ціна чіки: 8,00 бабла з 10 можливих)
Loading...