Тема: Ефектна блондинка і її піпіська.
 блондинки : Безконечна надобємність

Наскільки величезний наш світ? Питання на перший погляд некоректне, адже все що існує — існує на нашому світі. Отже всі порядки величин (у тому числі «ну дуже велике» і «просто величезне») сповна і неминуче уміщаються в нім. Але якщо поворушити мізками, то можна визначити тут деяку натягнутість. За ситуації, коли не знаєш відповіді на подібне глобальне питання, найпростіше відмахнутися нескінченністю або навіть багатозначно ткнути пальцем вгору, мол на все його воля… І найшвидше подібними міркуваннями керувалися ботани перш ніж проголосити наш світ надоб’ємним і навіть безконечним (це зухвала халатність і безвідповідальність по відношенню до клієнтів, тобто до споживачів наукових даних, до нас). А насправді… Ні, я не дам відповіді на це питання. Але його задам, що не менше важливо. Отже, наскільки величезний наш світ?

Ця дівчина навряд чи зможе вам допомогти визначити межі нашого світу. Проте їй під силу інше — відвернути від подібних безглуздих міркувань. Позбутися нав’язливого синдрому безконечної надоб’ємності допоможе героїня даного сету….

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (9 оцінок, середня ціна чіки: 8,44 бабла з 10 можливих)
Loading...