Тема: струнка шатенка позує на ліжку.
 шатенки : Без жінок

Як би ми розважалися і кого любили якби на світі не було тіток? Зовсім і ніколи. Гм… Ставимо експеримент. Перенавантажуємо цей світ і ініціюємо альтернативний старт — без жінок. Вилучаємо їх з простору\ часу і, відповідно, зі свідомості чоловіків.
Відповідь очевидна. У новому світі процвітатиме те, що ми називаємо гейством, воно самим природним чином нанизується на вісь нормальності. Лише тому, що більш нічому на неї нанизатися. Ну гаразд, а хто займе нішу сексуальних меншин? За що на цьому світі клеїтимуть образливий ярлик голубця\ педераста? Тут внятну відповідь дати набагато складніше. Адже ресурси такого світу дуже бідні, що б забезпечити розквіт альтернативного самовираження. Швидше за всього його не буде. Ура? Чи на жаль?
Яке нове знання дав нам цей експеримент? Наявність вибору — зло? Альтернатива — шлях в нікуди?

Героїня даного сету насолоджується собою і світом в якому вона існує. Вочевидь, що на цьому світі присутні і ми, адже її сексуальність носить яскраво виражений гетеросексуальний відтінок… Вона — для нас. Ми — для неї. Крім того, завжди є альтернатива…. Ура? Ура! А вищеописаному кошмарному сценарію не дано збутися. Принаймні в осяжному майбутньому.

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (15 оцінок, середня ціна чіки: 8,53 бабла з 10 можливих)
Loading...