Тема: Малолітка, молода брюнека в білизні кольору кави з молоком позує на дивані.
 брюнетки : Витоки бажань

Хто вона, дівчина в трусиках кольору кави з молоком? І звідки у неї виникло бажання демонструвати свою піпіську? Бажання йде від неї самої? Чи.. Може від якогось вищого розуму? У останньому випадку ВР досить вдало маскується, адже в такій ситуації дівчина в 99% випадків упевнена, що ініціатива проростає в ній самій. Проте, якщо вона не задовольниться цією простою відповіддю (так буває в 1% випадків) те її чекає нелегке випробування. Адже більш поглибленому аналізу джерел бажань заважає невідворотний ефект «хз», який проявляється в наростаючому дискомфорті і дезорієнтації. Чим більше питань, тим більше виражений ефект хз. Дівчина, стурбована даним станом, інстинктивно намагається позбавитися від наслідків синдрому ХЗ і волає нас, спостерігачів, до допомоги. Чому і навіщо? Звідки це все? Дайте відповідь!
Дівчина в трусиках кавового кольору стала пішаком в якійсь дивній грі… Яка мета гри? Просто поєбатися? Чи?
Відповідей ми не діждемося, вищий розум ігнорує наші питання і блокує спроби їх самостійного пошуку. Проте дівчині потрібна відповідь, негайно, хоч яка.
Ти хочеш єбатися. Ти! Це твоє. Звідси бажання, знову ж таки твоє. Надалі не думай — єбись! Думати — шкідливо. Ебаться — прикольно!

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (7 оцінок, середня ціна чіки: 9,43 бабла з 10 можливих)
Loading...