Тема: Сексуальна брюнетка у відвертій фотосесії.
 шатенки : Витримка з лекції

Якщо спостерігати істот жіночої статі (більш відомих як «чіки») через мандовізор*, то неважко визначити їх природу і призначення. Втім, детальніше досліджувати цих істот ми будемо на наступних лекціях, зараз хочу загострити увагу аудиторії на головному — точно в центрі цих створінь сяє сліпуче дещо, яке виконує декілька певних функцій. «Дещо» є пересіченням основних енергетичних потоків в тілі істоти, які володіють яскраво вираженою збуджуючою дією і формують так звану похітливість, що у свою чергу підживлює і формує відповідні мотивації чік. Мотивації направлені на відтворення нового життя. Дверима для нового життя служить те саме «дещо» . Все інше в тілі чіки носить другорядну, чисто допоміжну роль, забезпечуючи «дещо» достатнім запасом енергії для відтворення.
*- прилад винайдений за межами нашого світу і часу
Ілюстрацією вищевикладеного може служити дана фотофіксація однієї з чікс, на якій можна в подробицях спостерігати «дещо».

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (10 оцінок, середня ціна чіки: 9,20 бабла з 10 можливих)
Loading...