Тема: Ставна дівчина позує на відкритій місцевості.
 шатенки цицьки : Генератор спокуси

Багато хто в глибині душі на чисто підсвідомому, інтуїтивному рівні вважають жінок і саму жіночність породженням нечистого, злом… Все від того, що жінка у першу чергу і у основному — спокуса, що у свою чергу стає перешкодою в прагненні стати надлюдиною. Супером, позбавлених яких-небудь залежностей, вразливостей.
Проте, чому той, хто став жертвою спокуси — власне, спокушається? Чи не тому, що в нім закладений приймач спокуси? Виходить, що жінка, яка генерує спокусу та чоловік, що спокушається — половинки одного цілого.
Саме залежності і уразливості роблять людину — людиною. Якщо відключити жінку, як генератор спокуси, із загального потоку життя, пропаде прагнення до досконалості…колапс, сумний фінал.
Не намагайтеся усвідомити справжню природу речей і прийняти спокусу, як природний процес, адже усвідомлення того, що ти хворий на життя дуже швидко виліковує від нього, в будь-якому разі це украй шкідливо для вашої внутрішньої життєвої «флори».
Тому продовжуйте зневажати жінок і боріться із спокусою, все одно результат цієї боротьби всім відомий, його не змінити. Ви програєте, але така поразка стане вашою перемогою..

Ганна, муза даного фоторевю, прекрасно підходить на роль спокуси. Ідеальне по конфігурації тіло, миловидне личко і природна грація — ці три складових складають суть спокуси в даному випадку.

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (6 оцінок, середня ціна чіки: 8,17 бабла з 10 можливих)
Loading...