Тема: струнка малолітня блондинка в образі покоївки .
 блондинки : Гола малолітка в образі покоївки

Чому покоївки так часто стають об’єктами сексуальних фантазій або навіть реальних історій? Можливо, всі ці уніформи\ фартушки якось по особливому тривожать уяву обивателя? Щось в цьому є, так? Ні! Нічого в цьому немає.. лише другорядні деталі…слідство, але не причина. Вся річ у тому, що покоївка — людина маленька, підневільна. Таку можна виєбати без побоювання мати якусь відповідальність, чи то кримінальну (хто їй повірить), чи то соціальну (дати грошей, узяти собі в секретарки) або ж емоційну (обов’язок завести стосунки, зводити на карусель і тп). Корочше, виєбав і забув. Ляпота! Цей варіант йоблі є найсолодшим та найбажанішим. Звідси зростають ноги популярності покоївок. З ними могли б конкурувати працівники обслуговування нижчої ланки, наприклад дворничихи… але на жаль, симпатичних і молодих серед них вдень з вогнем, як мовиться..

Героїня даного сету, як може відзначити будь-який спроможний в плані візуального аналізу простору чоловік, частково використовує універсальний образ покоївки (частково, бо ні на одній фото не спостерігається уніформа цілком, присутні лише її деталі, втім, чи так це важливо?).

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (19 оцінок, середня ціна чіки: 8,84 бабла з 10 можливих)
Loading...