Тема: Селфі дівчат, точніше, так звані, голі селфі!
 селфі : Голі селфі дівчат: 380 кращих фото  (частина 1)

Селфі і взагалі будь-яка речова фіксація своїх візуальних образів — тупе палево. Так би міг відповісти на питання «що ти думаєш про селфі» Япончик. Шифруйся, без необхідності не висовуйся, закрий всі свої публічні профілі у всіх соцмережах — додав би він в скарбничку корисних порад. Селфі — мусорский трік, підстава — погодився б з Япончиком і інший кримінальний авторитет, деякий К.
Щось в цьому є. Навіщо і кому потрібна ця мода на безконечну самофіксацію з подальшим викладанням контента в мережу? Світова змова?
Що думають чікііз цього приводу? Чікам плювати на змови, їм подобається те, що подобається. Мобіла — інтерактивне дзеркало з функцією паузи і друку. І це кльово! Ким нав’язане селфі, чи носить селфі властивості і форму вірусу, чи забруднює селфі інфосередовище — неважливо. Ніщо не зупинить лавиноподібний наступ селфі…. Тому в осяжному майбутньому можна буде спостерігати відповідні катаклізми — інформаційні селфі-шторми, торнадо і селфі-зсуви..а потім і селфі-армагеддон….

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (11 оцінок, середня ціна чіки: 6,73 бабла з 10 можливих)
Loading...