Тема: Юна миловидна блондинка, малолітка, в домашній фотосесії.
 блондинки : Деградація мрій

Припустимо, ти опинився на планеті, де враз збулися всі твої найсолодші мрії. Планета аж кишить нашикарнійшими чіками, їх вибір тут необмежений…. І можна робити з ними все. Точніше все-все..і навіть — всевсевсевсе. Ось такий єбічно-утопічний супердостаток, такий дивний світ. Неважко передбачити, що дуже швидко ти б ударився в сексуальну обжерливість і пішов би в сексуальний запій… І перше і друге — медичні категорії, симптоми захворювання, яке багате байдужістю і апатією (психічною імпотенцією)… Як стверджують медики, мати необмежений доступ до подібних ресурсів шкідливо (шкідливо навіть мати дуже круту чіку або мати декілька чік або…).
Не прагніть до достатку, заблокуйте всі реальні можливості, що можуть привести до нього. Ефект певного недоїдання (недоєбання) у результаті принесе вам свої дивіденди (сексуальне довголіття і відповідні апетити)…
Але що робити якщо на тебе ведуться всі підряд? Як уникнути спокус? Тут, по-перше, бажано штучно себе обмежити (дружиною, наприклад). І, по-друге, ще раз обмежити — призвати на допомогу МЕН (морально етичні норми). Як правильно користуватися МЕН-ами?
Наприклад, будучи одруженим, ви мрієте выєбсти сусідку. Ви близькі до здійснення цієї мрії, ще трохи і…. Зупиніться! Усвідомте, ви близькі до загибелі….до девальвації марень. Саме час застосувати для свого порятунку МЕН. Вони допоможуть схаменутися, прийти в себе. Адже выєбавши сусідку, ви здійсните мрію, але в той же час спустошите її. Про що мріяти далі? Виєбати іншу сусідку? Ну, вже не те…. Виєбати Анфісу Чехову? Те, але нереально і вже не так лоскоче хуй… Тому оптимально балансувати на грані (єбеш дружину, мрієш про сусідку).
Принаймні в загашнику у вас завжди буде в наявності одна свіжа і солодка мрія…

Саманта, героїня даного сету, зірок з неба не хапає, але на роль об’єкту для рутинних марень сповна заслуговує. Мета даного сету — врізатися вам в пам’ять і стати нав’язливою думкою, далі прорости там остаточно і розвинутися до рівня мрії. Чи вийде у Саманти? Час покаже…

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (10 оцінок, середня ціна чіки: 9,50 бабла з 10 можливих)
Loading...