Тема: Малолітка забавляється з рожевим ділдо .
 шатенки мастурбація : Ділдо та Настя

Які форми і фактори, а точніше форм-фактори(ФФ) здатні народжувати в голові асоціації і ініціювати які-небудь переживання? Чи є який-небудь топ ФФ? Його немає! Але можна спробувати скласти.
Отже для тіток
1. подовгасте, сарделькоподібне (що нагадує формою хуй, тобто форма, якою можна себе задовольнити вагінально)
2. ….( нічого)
3. ….( нічого)
….
10. (і знову порожньо)
(як, виявилось, топу немає, хоча передбачалася його наявність, але як бачимо він обмежився всього одним формфактором — це хуй, більше ваговитих кандидатів не знайдено)
Для дядьок ситуація аналогічна (з натяжкою сюди можна віднести сердцеподібний ФФ, який, втім, частіше асоціюється з дупою, проте його «вага» на декілька порядків поступається ФФ «хуй», тому в топ він включений не буде). Загалом серед значимих ФФ ніхуя ваговитого не спостерігається окрім хуя.
І що? Що з того? Нічого…дослідження нікчемне, тупикове. Але важливе інше — ми прийшли до цього висновку шляхом складних і тривалих розумових претрубацій, проте нейрокомп’ютер(НК) Лариси здатний вирішити завдання на визначення значимих ФФ в частку секунди. Адже саме для проведення таких обчислень він спроектований, як, втім, і вся Лариса, тіло якої є оболонкою для нього. Лариса — цілісний і закінчений пристрій, покликаний вирішувати «хуйові» та «піздаті» завдання, ставити їх перед нами і знову ж таки вирішувати за нас, при цьому нальоту вкладаючи в наш гальмівний НК усвідомлення того, що первинне твоє «хочу» і що джерело його виникнення в тобі самому (маніпуляції). Якщо тебе захотіла Лариса, то і ти захочеш її, все вирішує лише вона одна. Про це беззастережно свідчать тести на швидкість розпізнавання значимих ФФ.

Даний фотосет є ілюстрацією до всього вищесказаного, а сама Лариса явить світу свою безпосередню наявність, ставши його героїнею.

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (13 оцінок, середня ціна чіки: 9,08 бабла з 10 можливих)
Loading...