Тема: Миловидна дівчина, багато світла, цицькі і робоча піська .
 шатенки : Змова Бабульок

На цьому світі, де бал править людяність*, оснащена технологіями (особливо нано), може статися все що завгодно. Наприклад, Змова Бабульок. Визначити основні мотивації бабуль нескладно. Це звичайно ж відчайдушне бажання обернути час назад — повернути молодецькі днинки, наповнені безладною йобльою і пов’язаними з нею екшенами, — залицяннями, зітханнями, прогулянками під місяцем, молочними коктейлями, поцілунками в кінотеатрі і тп. (а чим же ще?) Але як його повернути? Передбачу сценарій при якому в мізках самців (мужиків, тобто) масово змінять полярність деяких відділів, в результаті подібної дії зміниться і сприйняття. Віднині еталоном єбабельності стануть сприймати самок у віці 65-85 років, виразна дряхлість придбає ознаку статевого дозрівання. Із сміливих декольте в пітні жадібні долоні залицяльніків замість пружних гладких куль стане випадати неміч, що втратила форму, захоплені присвисти вітатимуть виключно курячі культяпки, уражені целюлітом і атеросклерозом. Хто ще візьме участь в параді нових фетишів? Зубні протези, «гусячі лапки» третьої ступені, згорблені спини, рідшаючі шевелюри. Все це у новому світі викликатиме рясне слиновиділення і неконтрольовану ерекцію…
* — від слова «людина», але без натяку на гуманізм та іншу подібну позитивну шнягу

Марині, героїні даного сету, немає жодної справи до Змови Бабуль. Вона молода і красива і їй сповна під силу надихнути на приставання будь-якого представника сильної статі, не користуючись при тому читерскими засобами…чим вона і зайнялася, власне.

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (7 оцінок, середня ціна чіки: 6,43 бабла з 10 можливих)
Loading...