Тема: Молода брюнетка пестить себе коло басейну.
 шатенки мастурбація : Зняла труси і в дамках...

Інопланетний неангажований розум, неупереджено оцінюючи наш вигляд, сходу відзначить той факт, що тітки на нашій планеті мають вигідніші стартові умови для самореалізації. Все що необхідно представниці табору тіток, аби привернути суспільну увагу, потенціал якої передбачає прийнятну монетизацию, — зняти труси і змалювати на обличчі похітливість.. Таким чином тітка формує контури продукту, попит на який не вичерпується з моменту зародження розумного життя на цій планеті. Якщо узагальнити, то виріб «єбливість» є неофіційним лідером серед всіх товарів і займає близько 98% об’єму споживчої корзини (ці цифри не озвучені, мало того, в єбливості немає статусу виробу (товару), немає жодних документів підтверджуючих її речовий статус, з іншого боку факт її існування і міра ваговитості не залишає жодних питань, досить не полінуватися трохи прочинити ширму і заглянути за неї)
А ось в дядьок немає готових рецептів… Розклади виду «зняв труси і в дамках» в переважній більшості випадків не спрацьовують …. Хочеш досягти успіху — паши як віл. І це природно, адже хтось же повинен виконувати роль робочих конячок щоб тягнути за собою віз похітливості з млосними чіками на борту…

Сінді, героїня даного сету, являє собою зразок подібної самореалізації. Показати пізду в паблік рівно досягти успіху. Ось такий образливий чіт у них, в чік, в загашнику…Суки, чи не так?

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (19 оцінок, середня ціна чіки: 8,68 бабла з 10 можливих)
Loading...