Тема: юна струнка блондинка демонстує своє тіло .
 блондинки : Коефіцієнт корисного засвоєння

Як набити собі ціну? Є дуже простий спосіб — потрібно засвітити піську, стати доступною. Це негайно здійме криву вашої популярності практично до небес.
Проте цей спосіб працює лише короткий час… Перші оглушливі вибухи інтересу до вас швидко витратять основну частину енергії, що вивільнилася . Інтерес нестримно зійде нанівець, дуже скоро ви займете роль дешівки (пустушки). Проблема в тому, що ви відразу вивільнили весь свій потенціал, вичерпалися. Тому якщо бажаєте витрачати його економно і з розумом, не варто організовувати дні відкритих дверей… Не тринькайте даремно себе, використовуйте строго на дозовані проби, тестуйте споживача. На основі тестів, виберіть того, хто засвоює вашу енергію найбільш ефективним чином. Цьому щасливчикові з найвищим КПЗ (коефіцієнтом корисного засвоєння) засвітіться по повній… Хоча про що це я. Адже мова про блондинку, про героїню даного сету. Дівчина явно світить, але все таки залишається в чітких, відчутних рамках. Мабуть просікла вищеозвученну фішку…

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (2 оцінок, середня ціна чіки: 9,50 бабла з 10 можливих)
Loading...