Тема: 150 фото дівчат на пляжі.
 на природі : Красиві дівчата на пляжі (150 фото)

Чому їх всіх так тягне на пляж? Ну як же, це ж подіум, піар-майданчик. Мотивації красивих і добре скроєних чік зрозуміти нескладно — на пляжі вони переслідують мету засвітити своє тіло і зайвий раз його пропіарити. Адже єдине чого ми все життя добиваємося — формування своєї цінності. Чим дорожче — тим краще. А навіщо на пляж приходять целюлітні тіточки з діточками? Цим вже все одно — вони відпочивають і гуляють, обслуговуючи свій виводок, тіло у них наявне остільки-оскільки, воно свої функції виконало (залучило йобаря, породило потомство). Воно — відпрацьований матеріал. Що є, то і носять. Мотивації в цієї категорії найпрозоріші і найприродніші… Ну а навіщо приходять товсті, непоказні, але молоді? З цими найскладніше… Адже піар тут перетворюється на антипіар і демонстрацію того, якою бути не слід…особливо на формі яскравих і струнких подруг. «Люби своє тіло», «головне — не тіло» і тому подібні мантри, як правило, не особливо допомагають. «Знову ганьбитися» — проноситься в голові такої учасниці пляжного руху… «навіщо я сюди прийшла». Справді, навіщо? Можливо вони помилилися майданчиком, не той подіум вибрали? Може краще в бібліотеку? Хоча, з іншого боку, підвищений рівень наповненості йобарями нівелює цей аспект (шанс, що знімуть під пивце все ж наявний)
В даному випадку (див. фортосет) всі учасниці пляжного руху правильно підібрали піар-площадку. У бібліотеці їм ловити нічого…а ось на пляжі…

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (36 оцінок, середня ціна чіки: 7,92 бабла з 10 можливих)
Loading...