Тема: Непостановочні фото спортсменок, аж 150 штук.
 спортивні дівчата : Красиві спортсменки: 150 кращих фото

У спортсменок є два види прихильників. Перші, як правило, перевершують їх по фізичних параметрах, другі — істотно поступаються. Перші — носії традиційного потягу, другі, — мабуть інвертованого. Вони знаходять в м’язистій феміні об’єкт для поклоніння, навіть і не мріючи домінувати в такому союзі. Не шукають реалізації свого чоловічого начала в такій взаємодії….ймовірно, зважаючи на його відсутність. Педерасти, чи шо? — промайне здогадка? Шпійони в стані гетеросексуалів? Мммм… Ймовірно, це перехідний вид від гетеро до гомо..проміжний, який не був по помилці або іншій халатності ідентифікований. Його, проте, удалося вичленувати шляхом логічних висновків. Отже, це тіньовий вид… Як його вивести на чисту воду і відкрито ідентифікувати ? Призвати до відповідальності, змусити платити підвищений податок… Як все це реалізувати практично ? (замислилося людство)
Поки людство міркує над цими питаннями, представимо самі об’єкти поклоніння — спортивних дівчат в числі не менше роти ( не менше дюжини дюжин тіл).

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (4 оцінок, середня ціна чіки: 9,75 бабла з 10 можливих)
Loading...