Тема: Юна брюнетка, малолітка, в рожевих трусиках і без них.
 шатенки мастурбація : Метатітка

Розміри — поняття відносне. Проте ми всі звикли до існуючого порядку речей. Людина, машина, будинок. Ось приблизний порядок градацій розмірів. Ну, футбольний стадіон, Годзілла, планета, сонячна система. Проте чим більше різниця в розмірах між спостерігачем і спостережуваним, тим менш помітним стає об’єкт (як не дивно). Якщо передбачити, що деяка метатітка, розміром з 500 галактик, почне трахкати себе метафалоімітатором, то ми цього навіть і не помітимо…як не помічаємо обертання землі. Десь через мільярд років астрономи зможуть уловити деякі трансформації простору по реліктовому випромінюванню…. Теж саме з величинами на мікрорівні, можливо прямо зараз (хоча чому можливо, так і є) у вас під пахвами проходить оргія в якій бере участь декілька мільйонів розгнузданих амеб. А в моменти вашої нервової напруги вони сношаються з потрійним ентузіазмом, що призводить до посиленого потовиділення (точніше навпаки, вологе середовище збуджує сексуальні апетити бактерій, ну, це не принципово).
Героїня даного сету не збуджує тканину нашого уявного часу-простору неспівставимістю розмірів. Вона така ж як і ми, тому сповна відчутна і спостережувана. І що важливо — єбабельна на відміну від метатіток і амеб.

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (7 оцінок, середня ціна чіки: 7,57 бабла з 10 можливих)
Loading...