Тема: розкута юна блондинка позує на ліжку.
 блондинки : Місце жінки

Де місце жінки? Ну звичайно ж, звичайно ж в ліжку… Це її сцена, її майданчик для самореалізації. Вона народжена, що б захоплювати\ спокушати\ позбавляти розуму… Ну і тд і тп. Загалом, в ліжку вона на своєму місці, в цьому її покликання.
Раз так, то не цілком зрозуміле інше — чому жінок, які професійно займаються своєю жіночою справою (ліжком) переслідують, зневажають, обзивають образливим «сука\ блять» і тп.? Ааа, зрозумів! Через те, що вони продають ці свої уміння? Монетизують те, що краще всього у них виходить? Ок, а ви не продаєте свої інженерні таланти? Хто не продає? Загалом неув’язочка виходить….дивно все це.
Героїня даного сету займає покладене їй місце — ліжко. І неважко відмітити, що займає вона його професійно… Що, у свою чергу, ублажає наші апетити. І допомагає їй реалізуватися. Ну, просто ідеальний розклад, весь вищеозвучений сир-бор з «сука-блядь» виглядає абсурдом. Хіба ні? Так, саме так (якщо звісно «вона» не ваша дівчина\ жінка\ сестра і тп).

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (7 оцінок, середня ціна чіки: 8,29 бабла з 10 можливих)
Loading...