Тема: Струнка миловидна дівчина позує біля озера..
 шатенки : На волю, в пампаси

В кожного з нас є своя особистість, свій розум. Свій внутрішній світ… Ми — людини. Але всеж таки ці «людини» лише надбудова над нашим тваринним єством, яке є основою. І це добре.. Чому добре? А то хіба погано бути гібридом, складовим двох початків — тваринного і розумного, людського? Припустимо ми підемо по шляху подальшого олюднення і спробуємо придавити в собі тваринний початок. Що з цього вийде? Нічого доброго, адже тваринний початок це не лише..ні, не хутро. Це масло в якому катається сир (людяність). Прибрати його і ми отримаємо донезмоги нудну, статичну картинку. Мозок-комп’ютер, позбавлений якої-небудь вираженої емоційності, стихійних поривів, натхнення врешті-решт… Тому людині завжди потрібне те, що вона не цілком здатна контролювати — її внутрішній звір. Звір необхідний, що б залишатися людиною…Адже для того що б стати добрим, потрібний хтось злий..Загалом без дуалізму ніяк…на жаль і ах. Ура!

Віра далека від подібних міркувань, проте її підсвідомо, як і кожного з нас тягне на волю, в пампаси… Тому даний фотосет знятий на тлі живописних озерно-лісових локацій…

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (8 оцінок, середня ціна чіки: 8,75 бабла з 10 можливих)
Loading...