Тема: Миловидна юна брюнетка, малолітка, її цицькі, піська та…ступні.
 брюнетки : Ноги та Настя

Якось вночі Настя побачила на небі падаючу зірку. І тут же загадала бажання. Хочу-хочу….чого я хочу? Ах, хочу довгі красиві ноги. Дайте мені ноги — тихо прошепотіла вона і прохально поглянула в нічне небо. З тонкими кісточками і сексуальними колінами! Але тут свиснув чайник на кухні і Настя побігла пити чай. Про зірку забула, так про неї і не пригадала б…
Але директор неба почув Настіне прохання і записав його в бланк замовлень. «Ноги для Насті» — черкнув він, і відправив запит до відомства. Завертілася машинка — відомство послало кур’єра на склад. На складі був оповіщений менеджер. Ногі для Насті? Це до Петровича. Петровича, як виявилось, не було на місці з самого ранку. Разом з ним зникло і Настіне замовлення. Не було нових красивих ніг для Насті.
Перекуривши, менеджер з кур’єром, питання таки вирішили без Петровича. Виписали пару ніг, що років з 20 знаходилися у використанні і відправили тій самій Насті.

P.S. Настя дивилася на ноги. Ноги дивилися на неї. Ви ноги? — здивовано запитала Настя. Ноги ковзнули по плечу, обвили Настю за шию, залучаючи до себе. Настя несміливо поцілувала ноги. Вони відповіли їй ворушінням пальців. Трохи почекавши, в нерішучості, Настя узяла в рот пальчик ніг і посмоктала його. Через декілька хвилин вона вже щосили цілувала п’яти. А потім засмоктувала в рот по декілька пальців, ковзала по ступні язиком, захлинаючись слиною від хвилювання….
Мої улюблені ноги — шептала вона і притискалася до ступень щокою…
P.S.S. Петрович валявся п’яним у дворі і довго погрожував кулаком в чорне нічне небо. Зірка на небі заворушилася, почала розгойдуватися..і, секунду опісля, впала вниз. Петрович задоволено крякнув і заснув.

До чого ця мелодраматична історія? Як вона пов’язана з фотосетом? Ну як же, як же.. В обох історій головним персонажем стали ноги…

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (7 оцінок, середня ціна чіки: 7,43 бабла з 10 можливих)
Loading...