Тема: Дівчина позує для приватної любительської фотосесії….
 шатенки домашнє фото голих дівчат : Обєкт для йоблі

Питання на мільйон долларів! Чи захотів би хлопець скуштувати дівочі принади якби, наприклад, ніколи не зустрічав собі подібних і навіть не підозрював про їх можливу наявність… Мало того, навіть відображення свого у дзеркалі не бачив би.. Загалом, даний об’єкт — чисто людська болванка. Такий собі мауглі у вакуумі. І тут би раптом з’явилася йому дівчина у всій красі. Встав би у нього? Питання поза сумнівом глобальне і навіть десь філософське. Є надія, що спрацювала б генетична пам’ять, підсобили б інстинкти. І йобля би відбулася. Проте не факт… Допускаю, що раніше хлопець знайшов би інший об’єкт для реалізації своїх «хотілок». І поняття сексуальності у нього б сформувалося абсолютно відмінне від того, яке існує на звичайному світі, населеному людьми. Кого б пойобував такий мауглі? Про кого б марив, на кого подрочував? Варіації об’єктів, які би стали жертвою його сексуальних намірів величезні… Починаючи від живих істот, відповідних по форм-фактору для йоблі (тварини порівнянних розмірів) і закінчуючи неживими об’єктами, що можуть скласти йому партію в цьому хвилюючому акті кохання…

А що з героїнею даного сету? Яким вона боком тут? Дівчина на фото могла б стати посланцем зі світу людей, покликаним випробувати на міцність фундамент, що закладений природою в людині. Чи розпізнав би маугли в ній об’єкт для йоблі?

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (26 оцінок, середня ціна чіки: 8,19 бабла з 10 можливих)
Loading...