Тема: Струнка миловидна дівчина позує коло струмка.
 шатенки : Основний розклад

У всі часи жінку намагалися ущемлювати. Чому, навіщо? У чому вона винна? Ні у чому. Такі закони природи, кожному мужику необхідний хто-небудь на роль пригноблюваного аби тим самим підкреслювати свою значущість, домінувати… І кожній жінці потрібний той, що буде пригноблювати її (і в той же час опікати (спонсор, дах і тп). )
Такий розклад буде засадничим, тут нічого не змінити принаймні в найближчих років 500. І як би не маскувалася ця ієрархія під рівними правами, емансипацією і тп — все це існує і існуватиме. Безглуздо було б заперечувати обопільне прагнення статей підкоряти і підкорятися… Тваринне єство неможливо перемогти, втім, чи треба його перемагати?

Ларису вся вищевикладена шняга ніскільки не цікавить. Вона прогулювала пари в інсті, втім і зараз їх прогулює, дозвільно прогулюючись в голому вигляді по околицям місцевого лісопарку. Проте, це ніскільки не заважає їй здавати сесії, головне вчасно дати преподу «на лапу», в даному конкретному випадку засвітити цицькі. Засвіт спричинить схвальне цокання язиком, присвист і неминучий «зачет!». Втім для здачі курсової необхідний більш ваговитий вклад, але і це не бентежить Ларису…

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (5 оцінок, середня ціна чіки: 6,20 бабла з 10 можливих)
Loading...