Тема: молоденька шатенка показує свою піську .
 шатенки : Особливий талант

Ось таке питання. Наскільки просто\ непросто зважитися на позування дівчині? Тут важливо відзначити, що трушне позування передбачає демонстрацію піськи і відсутність ефекту «виглядаю як дебілка при цьому». Чи всі дівчата на подібне здатні, чи може потрібний особливий талант? Думаю, їм настільки ж складно натренувати свої рефлекси, необхідні для якісного позування, як і мужикам. Ви здатні без ніяковості позувати голим і якісно демонструвати свій хуй, мошонку, дупу і біцепси? Навряд чи? Отож бо і воно… Ні-ні, перед дзеркалом у ванні і наодинці з собою — не рахується. Мається на увазі студійне позування, тут вам в потилицю дихає дюжина гарячих іспанських (кавказьких) хлопців (освітлювачі, гримери, фотографи і просто всілякі роззяви-аматори)…Ну, загалом, ситуація і умови, думаю зрозумілі… Вочевидь, се заняття для вибраних, потрібний особливий талант.
У героїні сету талант ясно є… Бо виглядає вона досить смачно і вираз обличчя передбачає наявність мінімально необхідного рівня інтелекту. (Деякий запас інтелекту необхідний для нейтралізації того самого «дебільного ефекту», який неминуче створює сама ситуація і обставини. Його важливість важко переоцінити…)

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (16 оцінок, середня ціна чіки: 8,50 бабла з 10 можливих)
Loading...