Тема: Прекрасно складена дівчина позує в домашній фосесії.
 блондинки : Питання ісходніка

Наскільки реальне твоє відображення у дзеркалі? Безглузде питання, віддзеркалення — не більше ніж властивість поверхні заломлювати світло. Воно — ніщо. Об’єкт (я) реальний, а моє віддзеркалення — ні. Проте не все так просто. Немає доказів тому, що віддзеркалення є таким (віддзеркаленням). Може бути все з точністю навпаки. Можливо (і дуже ймовірно) що це реальний об’єкт, а ти його світлова проекція. Віддзеркалення — ісходнік. Ти — його відображення.
Фізики визнають лише ті явища, які можна зафіксувати і виміряти, піднести у формі факту. Але що ми маємо? Ти нібито в ролі спостерігача, який фіксує своє відображення. Ок, значить віддзеркалення занесено в ранг факту. А хто виміряв і зафіксував тебе? Можна заперечити — фіксацію віддзеркалення робив спостерігач. Тобто я. Я все-таки реальний, без мене не було б виміру і не було б віддзеркалення. Але пригадай як з’явилося твоє «я», усвідомлення самого себе. Воно прокинулося коли ти вперше побачив своє відображення! Ти тоді в думках вигукнув — «це ж я! ось я який». До того моменту не було чіткого усвідомлення себе, було лише щось невизначене, невиражене. Ти, швидше, існував у формі самоіллюзії. Так хто ж ісходнік, ти чи твоє віддзеркалення? Питання на мільйон доларів…

Ганна, героїня даного сету, навряд чи ставить перед собою завдання на визначення свого ісходніка. І правильно робить, оточенню Ганни теж немає резону перейматися подібним. Насправді, питання ісходніка навіть не виникає, адже Ганна сповна справляється зі своїм завданням жінки, дівчини і взагалі єбабельной красуні. Подібні потугі філософствування переслідують лише незадоволених і потворних невдах, тих, кому більше нічим заповнити своє життя.

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (10 оцінок, середня ціна чіки: 9,80 бабла з 10 можливих)
Loading...