Тема: Блондинка-малолітка після (або перед) помивкою у ванні демонструє своє тіло.
 дівчата у ванні блондинки : Піздатий посил

Як дівчині підвищити ефективність свого піздатого піару? Як позувати без трусів з найбільш високим ККД? Адже кожна дівчина, просуваючи свою піпіску в паблік, прагне до максимально можливого обхвату аудиторії…у цьому її супермета. І часто серед споглядальників і потенційних цінувачів\ споживачів її принад може затесатися пара трійка не дуже кмітливих хлопців, які не здатні сходу розшифрувати її піздатий посил… «Хто це тут? Чому так мало одягу? Звідки будеш? Як прізвище?». Погодьтеся, це зовсім не та реакція на яку розраховує піарщиця… Так часто буває… Тому для таких хлопців (їх частка може досягати 7%, а в перерахунку на населення середньої країни цифра може містити 5-6 нулів, що дуже і дуже істотно) дівчині, що проводить сеанс пиздатого піару, необхідно використовувати сигнальні, пояснюючі артефакти. Їх слід розташовувати на передньому плані і в безпосередній близькості від геніталій (епіцентрів насолод). В даному випадку місія «пояснити» була покладена на крупне плюшеве сердечко і рожевого чито слоника чито вівцю.

Будь доступною, будь зрозумілою. Якщо подобатися, то подобається всім. Ось основне посилання дівчини на фото…
Рожевий слоник залучений у якості консультанта, він відповість на всі питання які можуть виникнути в тих хто сходу не в’їхав, головне розташувати його так, щоб в периферію погляду попала і піпіська…

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (5 оцінок, середня ціна чіки: 5,80 бабла з 10 можливих)
Loading...