Тема: збірка дівчат з розсуненими ногами.
 пілотки : Розсунула ноги (100 фото)

Припустио, ви жінка. Припустимо, людство вибрало вас у якості посланця на далеку зірку, ви повинні презентувати людство і себе, як його представника. Базове завдання — розкрити своє єство найбільш зрозумілим і природним чином. Як це зробити? Спілкування з інопланетною цивілізацією, як таке, утруднене унаслідок мовних відмінностей (чи є у них взагалі мова — питання), писемність не катить зважаючи на ті ж причини, як і аудіальні контакти. І мова жестів не підійде… Чим складніше ваша мова, тим менше шансів, що вас зрозуміють… Потрібне щось просте, навіть дуже просте. Базисне. Що робити? Рішення очевидне — необхідно спілкуватися на мові кохання. Адже істоти, що населяють далеку зірку якось розмножуються? Вочевидь, що мотиватором для розмноження виступає, як і на нашій планеті, щось подібне до похоті (кохання). Грубо кажучи, хтось кому дає, хто когось єбе…Так або інакше.
Як виглядатиме вітання на мові кохання? Існує декілька базових конфігурацій, кожна з яких ясно виражає ваші наміри і ваше призначення. Необхідно явним чином продемонструвати свою пізду. Найодвертішим однозначним і найкрасномовнішим чином.
Основа всіх конфігурацій даного екшену представлена нижчим. На всяк випадок гарненько відрепетируйте її перед дзеркалом, адже не виключено що посланцем станете саме ви…

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (12 оцінок, середня ціна чіки: 9,33 бабла з 10 можливих)
Loading...