Тема: Витончена красуня в образі балерини.
 блондинки : Різниці немає

У чому різниця між дешевою шалавою і елітною путаною? Вочевидь, що різниці особливої немає, принаймні в тій мірі, аби створити помітний контраст між першою і другою. Обоє заробляють на життя, реалізовуючи своє тіло, проте, в однієї це відбувається в «кабінетах», а другої — в підворіттях. Різниця лише в антуражі…
Гаразд, тоді спробуємо підсилити контраст — в чому різниця між дешевою шалавою Катьою і зразковою громадянкою Аллою? Так, різниця колосальна, різниця в тому що…гм..гм….хоча якщо подумати, то і тут особливої різниці немає. Обидві знову ж таки продаються, перша, правда, продає лише тіло (вузька спеціалізація). Друга — фахівець широкого профілю. У першу частину дня реалізує частину мозку і декілька навиків, що граничать з придбаними рефлексами, а в другу — тіло. За користування їм вона зажадає оплату (а як же інакше?). Це може бути бартер (шуба, наприклад або нове плаття). Або безліч дрібних послуг типу винести мусор\ сходити в магазин. Або, як і в першому випадку — живі гроші, готівка, бакси. Загалом, куди не плюнь, а скрізь йде безперервна і жвава торгівля тілом, всі крутяться як можуть — виживають з останніх сил. Різниці між ними істотної немає!

Героїня сету втілює гранично аристократичний і уточнений образ, красиво обернувши його у відповідний за якістю респектабельний антураж. Проте, всього вищесказаного це ні в якому разі не відміняє. Тут ми спостерігаємо той же акт продажу…ту ж спробу вижити і самореалізуватися, загнавши подорожче свою біологічну оболонку, тіло.

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (13 оцінок, середня ціна чіки: 8,62 бабла з 10 можливих)
Loading...