Тема: розкута шатенка робить селфшоти .
 шатенки домашнє фото голих дівчат : Селфшотна органіка

Є теорія, згідно якої кожен селфшот утворює унікальну одиницю інформації, властивості якої подібні до органічної клітини живої матерії. Ці клітини мають властивість притягуватися між собою (як частки рідкого металу, з якого складався термінатор Т-1000 з «терминатор 2″) . І чим більше селфшотів ти зробиш, тим щільніше контури твоєї «альтер» істоти в паралельній реальності (туди просочується селшотна органіка). Все це прекрасно, але не кваптеся хапатися за фотик з метою скоріше заповнити цей альтер-контейнер своєю селфшотною органікою, тим самим забезпечивши собі подібність замогильного існування.
Адже згідно теорії збереження енергії, її величина постійна у всесвіті. Якщо щось витікає з вас, значить вас же стає менше. Тому кожен селфшот наводить до витрачання вашого ресурсу, відбувається повільне витікання вашого я або, якщо хочете, вашої душі невідомо куди і невідомо навіщо (тобто відомо куди, але це лише припущення). І потім ніхто не дасть гарантій на те, що альтер-контейнер з вмістом опиниться у вашій власності, тобто не факт, що ви роздобудете самого себе (можливо «там» контейнери нальоту викупляють на аукціоні або, навпаки, вони практично не представляють цінності і тому приречені гнити на смітнику ). Загалом, штука це складна, маловивчена. Тому гарантій жодних, а інвестиції відчутні. Будьте розумні, не захоплюйтеся!
Героїня сету не в курсі даної теорії і безрозсудно тринькає свій ресурс наліво і направо… Чи поплатиться вона за свою безрозсудність? Час покаже…

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (26 оцінок, середня ціна чіки: 7,73 бабла з 10 можливих)
Loading...