Тема: Селфі красивих дівчат, багато-багато фото, дасть ис фантастиш!
 селфі : Селфі голих дівчат: 380 кращих фото  (частина 2)

Яке справжнє призначення людини? Навіщо вона взагалі потрібна? Якщо закинути це питання в космос, то у відповідь ми отримаємо лише….нічого. Порожнечу. Всесвіт ігнорує наші питання.. А найшвидше він їх просто не помічає. Ну, це зрозуміло… ви помічаєте спроби колонії бактерій на обідку унітазу отримати відповіді на подібні питання від вас? Адже ви для них не менше, чим бог…клозетний ідол. Коротше, нікому ми не потрібні, ніхто нас серйозно не сприймає (за умови, що взагалі як-небудь відзначає факт нашої наявності). Всім плювати. Це і погано і добре… Добре в тому, що відповідальність відсутня (раз нікому не потрібні, то відповідь тримати не доведеться). Погано — все інше (адже таки хочеться бути під опікою деякого мегапапіка) .
Що ж робити, чим зайнятися? Те що і раніше — жерти ресурси, а енергію від їх засвоєння витрачати на безконечне прокачування пихатості. Відзначаючи факт нашої наявності у просторі та часі всіма можливими способами. Наприклад, робити селфі…
Коммьюніті жіночої статі, що складається з безглуздих, але чуйних на чоловічу увагу чік, слідуючи даній рекомендації настругали багато-багато селфі….Ось невелика частина з них (10 в мінус тридцятої степені із загального планетарного паку)

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (14 оцінок, середня ціна чіки: 8,86 бабла з 10 можливих)
Loading...