Тема: компактна малолітня блондинка в міні-спідниці і без оної .
 блондинки : Слабка стать

Тіток практично завжди недооцінюють, дуже часто у відношенні до них проявляють певну поблажливість, поверхневість. Їх устремління та багатий внутрішній світ ігноруються… Загальноприйнятим є відношення при якому тітка розцінюється, як деяка неповноцінність, нерозвиненість, або як дитя (що по суті одне і теж). То хіба це справедливо? Звичайно ж, ні. Тітка не гірша за дядька, можливо навіть краще. Вона просто інша. Проте, на якомусь етапі дядькові вдалося посіяти цю думку, вкоренити її, а потім, безупинно культивуючи, виростити з неї нову «слабку стать», яка була негайно, зважаючи на свою слабкість, намертво прикована до підлоги огидною поблажливістю. Так поневолили тітку…. Немає повести сумніше на світі….
Для того, щоб відновити справедливість тіткам потрібні біцепси. Біцепси і мужність, щоб їх застосувати. Ні першого, ні другого у них на жаль немає. Прикована до підлоги вона тягне жалюгідне існування…. Хто їх захистить, хто відновить їх сплюндровані права, хто змусить їх сприймати серйозно?
Юна блонда, героїня сету, схоже і не підозрює про свою сумну долю… Вона упевнена в тому, що якщо і прибита чимось до підлоги, то лише чоловічими бажаннями і похіттю. І на своєму місці вона, схоже, відчуває себе сповна комфортно…

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (4 оцінок, середня ціна чіки: 9,75 бабла з 10 можливих)
Loading...