Тема: юна кароока шатенка пропонує насолодитися своїм тілом .
 шатенки цицьки : Стати бажаною

Яке покликання дівчини, жінки? У чому сенс її існування? Взагалі, вся шняга, якій можна присвятити себе в житті при поточному рівні розвитку людини зводиться до декількох екшенів. Це «посадити дерево, побудувати будинок, виростити сина\ дочку». Якщо ці екшени успішно завершені, можна заспокоїтися і піти на пенсію..або в безстроковий запій. Ок, це чудово, але тут перераховані функції для робочих мурашок чоловічої статі, а що робити дівчині, до чого їй прагнути? Вочевидь, до того, щоб стати об’єктом йоблі, бути бажаною. Тут все просто… Адже мурашці чоловічої статі необхідні якісь мотивації для виконання вищезазначених екшенів. Мотивація — йобля. Отак кожен на свому місці і всі щасливі…
Дівчина на фото явно гідна того аби стати об’єктом йоблі. Вона це усвідомлює і неприкрито демонструє конфігурацію, яку можна описати як «файні цицькі, миловидне личко, голена піська.

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (10 оцінок, середня ціна чіки: 9,90 бабла з 10 можливих)
Loading...