Тема: Ставна дівчина позує на відкритій місцевості.
 шатенки : Тому що красиво

Навіщо дівчата надівають капелюхи? Не намагайтеся аналізувати їх мотивації і передумови. Їх немає. Ні, вони звичайно все ж присутні, не без того, проте настільки прості і приземлені, що абсолютно не розбираються на частини. Вони неділимі як атоми. Погодься, читач, як можна розкласти на складові «тому що красиво»? Інша справа чоловічі мотивації. Наприклад, бушлат матрос надіває, що б захистити своє тіло від морської води, вітру, холоду і іншої негоди. Він носить сповна відчутну функцію. А костюм трійку напинає аби упакувати і подорожче продати свою респектабельність. А інакше вони б все це не одягали..і взагалі нічого не одягали. Але тітки — абсолютно інша справа. Хоча якщо розібратися, то… втім набридло розбиратися. Може просто позиряти на тітку в капелюсі?
«Тітка в капелюсі» абсолютно не проти того, аби на неї позиряли або навіть «пофапали». Адже саме для того їй і дано її ідеальне тіло і зовнішність, аби заповнювати дані ніші…
На мене зиряють, значає я існую. @Аня

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (7 оцінок, середня ціна чіки: 8,00 бабла з 10 можливих)
Loading...