Тема: гарненька блондинка в короткій спідничці і без неї .
 блондинки : Точка відліку

Вас будь-коли хто-небудь спокушав? Втім, мова навіть не про спокушання, як таке. А про пристрасть, бажання. Адже ви могли тисячу разів самі спокуситися, об’єкт вашої пристрасті міг і не підозрювати про вашу наявність у часі\ просторі. Все це зрозуміло. Але питання — що є наше бажання? Звідки воно йде? Наскільки тут важливий розум ? Можливо, це лише тупий голий інстинкт, який сліпо шукає собі реалізацію, а ви лише його носій? Чи можна відшукати в цьому тестостероном вулкані зерно розуму, людяності? Чи є воно взагалі там? Вочевидь, що є. Вочевидь? У чому вона, ця очевидність? У тому, що ми не врахували надбудову над бажанням, те, що називають коханням. Артефакт, який дозволяє йому вирости з бажання, можна назвати зерном кохання. І той момент коли ви його знаходите в тестостероном вулкані (його викидає на поверхню) можна вважати моментом зародження кохання (точкою відліку). Це зерно і стане його першим паростком… Без нього бажання не змогло б розвинутися в складнішу і стійкішу форму. Отже тріумфуй, людина тобі дано кохати! І носи шапку взимку, інакше застудиш мізки і втратиш відразу все….Адже неусвідомлене бажання — ніщо, на жаль…і ура!

Героїня даного сету не читала всю цю шнягу, та і немає чого їй. Вона ітак все знає і має намір в черговий раз народити зерно кохання. Чому і присвячений даний сет…

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (2 оцінок, середня ціна чіки: 10,00 бабла з 10 можливих)
Loading...