Тема: Соковита шатенка в смугастій маєчці і без неї.
 шатенки : Тітко оболонка

Що таке тітка? Це спочатку оболонка, візуалізація, яка служить лише одному, — викликати непереборне бажання у дядьки. І з цим завданням вона справляється на відмінно. Особливо коли дядькові ще зовсім небагато років (15, наприклад). В світі, який практично цілком складається з хімічних бажань (15 років — саме те) бути ідеальною тіткою неважко, досить однієї лише оболонки для народження бажань. Проблеми з’являються потім…коли хімічний туман розсіюється. Непереборні бажання починають народжуватися зовсім за іншими законами, окрім тітко-оболонки для ініціації реакцій тепер уже необхідний тетко-вміст, який часто відсутній зовсім. Що робити? І хто винен? Ніхто, точніше винна клята природа, адже життєвий цикл таких хіміків обмежений, з певного моменту вони переходять в розряд відпрацьованого матеріалу і опиняються на узбіччі життя. Як добриво для нових паростків… Взаємодійте між собою як хочете, їй до вас більше немає жодної справи….
Героїня сету являє собою відмінний приклад тетко-оболонки, що покликана управляти хімією бажань. Чи призначено їй розвинутися до тітко-вмісту? Час покаже…

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (7 оцінок, середня ціна чіки: 9,86 бабла з 10 можливих)
Loading...