Тема: Сексуальна дівчина грає зі своєю піською.
 шатенки цицьки : Індивідуальність

Уявіть собі ситуацію — всі дівчата планети враз втратили свою індивідуальність і стали клоном однієї ідеальної в усіх відношеннях дівчини-болванки. Добре це чи погано? З одного боку — добре. Зникла б конкуренція, а з нею заздрість і чвари між подругами. Кому і навіщо заздрити, адже всі однакові… З тієї ж причини значно б зменшилося приводів для сварок і розбирань, різко б виріс рівень надійності шлюбів, адже немає сенсу зраджувати дружині з її абсолютними клонами. З іншого боку — погано. Ні, просто жахливо. Нестерпно нудно…Перед очима все ті ж обличчя, цицькі, дупи.. Жодних варіацій відчуттів і почуттів, які раніше викликали різні по конфігурації тіла, характери, темпераменти. Зважаючи на відсутність корисного навантаження за декілька століть «відчувалка» б остаточно атрофувалися без навантажень… Залишився би банальний перепих раз на тиждень.. Та і той би в кінці-кінців втратив всяку гостроту і напруженість.. У кінці-кінців піпіськи атрофувалися услід за почуттями, на зміну йоблі прийшло розмноження шляхом брунькування..або ще що-небудь не менш смутне… Ні! Такий світ нам не потрібний. Зрівнялівка, як показує досвід попередніх поколінь неминуче веде до краху..до звиродніння. Хай живе ринкова економіка і здорова конкуренція!

Олеся, героїня даного сету, представляє армію дівчат, що володіють, на щастя, своїм власним унікальним тілом і індивідуальністю, і не підозрює про те, що в майбутньому таким як їй, ймовірно, доведеться протистояти і конкурувати з ідеальними по конфігурації, але бездушними клонами…

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (7 оцінок, середня ціна чіки: 8,00 бабла з 10 можливих)
Loading...