Тема: струнка брюнетка, малолітка, з великими цицьками .
 брюнетки : Perfect body

Що таке perfect body? Що за фрукт такий, як він виглядає і за яких умов може зростати? Дивимося вікіпедію, бачимо наступне: perfect body являє собою певну конфігурація тіла, яка розвивається у юних істот (16-18 років плюс-мінус) з відносно швидким обміном речовин. Дана конфігурація забезпечує ним еталонну стрункість і хороший тонус.
Проте бути стрункою мало, це лише одна з умов розвитку perfect body. Ще потрібні цицькі, відкопилена попа і вузька талія. Тут тобі допоможе хіба що…Ні, хірург не допоможе, він швидше знівечить. Лише хороша генетика врятує, вона визначить шляхи розвитку стрункості — чи трансформується вона в убогу палкоподібну андрогинність, чи таки в perfect body.
Маємо ми в даному випадку перфект боді? Важко сказати, але perfect-елементы тут явно присутні. Це і еталонні цицькі і відкопилена дупа і навіть вузька талія. Все це на тлі низького вмісту жиру. Дивно!

Яка ринкова ціна цієї чіки? Оціни!
1 бабла2 бабла3 бабла4 бабла5 бабла6 бабла7 бабла8 бабла9 бабла10 бабла (52 оцінок, середня ціна чіки: 8,63 бабла з 10 можливих)
Loading...